Identyfikacja zewnętrzna

blog_2

Kilka słów o  identyfikacji zewnętrznej, czyli tego w jaki sposób prawidłowo prezentować swoje przedsiębiorstwo w kontaktach z potencjalnym Klientami.Budowanie wizerunki jest bardzo trudne, gdy ogranicza nas skala i budżet. Nie mniej, proszę się nie zniechęcać.

druk ulotek a6

Pierwszym krokiem jest weryfikacja najbliższego regionu pod kątem targów, imprez firmowych i networkingu. Szukamy miejsca, w którym możemy zaprezentować swoją firmę. Właściwy dobór eventu i  kontekstu imprezy pozwoli nam określić czy znajdują się tam Nasi potencjalni Klienci.

Kolejnym krokiem są przygotowania. Jeżeli jesteśmy nie wielką firmą, warto zainwestować w obsługę. Hostessy są właściwym rozwiązaniem jeżeli mamy zamiar dystrybuować materiały reklamowe. Hości to właściwa droga, jeżeli zależy nam na zaangażowaniu Klienta w interakcje z naszym biznesem, np. poprzez zostanie danych kontaktowych. Ponadto obecność Hostessy zawsze skłania konsumentów do "szuflatkowania" danego przedsiębiorstwa jako firmy z dorobkiem. Głownie ze względu na to, że konsumenci nie mają wiedzy i informacji o usłudze typu: wynajem Hostess .

Profesjonalna Hostessa to wielki plus, a zarazem wydatek. Często są to po prostu pieniądze wyrzucone w błoto. 

kolportaż ulotek

Metod jest kilka. Dla osób, które dysponują czasem proponuję wyszukanie w googlu poprzez wpisanie w przeglądarkę hasła Hostessy Polska , Hostessy VIP . Natomiast jeżeli chcemy przekazać całość obsługi profesjonalnej obsłudze proponuję wyszukanie Agencji Hostess . Najlepiej ogólnopolskiej, ponieważ z Naszych obserwacji wynika, że większość tego typu Agencji skupia swoją działalność na kilku dużych miastach Polski.

Wszystko zależy od tego jak dużą planujemy obecność. Jeżeli mamy niewielki zespół, dużo pracy i zleceń, polecamy tego typu usługi. Pozwolą zająć się nam wyłącznie tymi elementami imprezy, które są dla nas Kluczowe, np. pozyskanie kontrahenta.

dystrybucja ulotek warszawa

Po przeciwnej stronie, są firmy, które dysponują zasobami, siłą roboczą, a Hostessa ma być po prostu wizytówką lub osobą zajmującą się kolportażem ulotek .